Hírek
2022. Február 11. 12:22, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt egy mozdony egy nőt Bátaszéknél

Halálra gázolt egy Dombóvár és Baja között közlekedő mozdony egy idős nőt Bátaszék közelében péntek délelőtt - közölte a Tolnai Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A nő házastársával a lajvérpusztai földesutat keresztező vasúti síneken akart átkelni, amikor eddig tisztázatlan körülmények között elütötte a mozdony. A 78 éves nő a helyszínen meghalt.
A rendőrség közlése szerint a földesút a kereszteződés előtt szalagkorláttal le van zárva.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.