Hírek
2022. Július 01. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Halálos üzemi baleset történt Kincsesbányán

Halálos üzemi baleset történt csütörtök délelőtt a Fejér megyei Kincsesbányán:
a Vaskapu utcában lévő szennyvízátemelő-telepen egy fehérvárcsurgói lakos munkavégzés közben a szennyvízaknába esett és a helyszínen életét vesztette - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
Azt írták, a katasztrófavédelem munkatársai a férfit kiszabadították az aknából, de a mentőszolgálat munkatársai már csak a halál beálltát tudták megállapítani.
A helyszínen tartózkodott az elhunyt két kollégája is, akiket a mentők kórházba vittek - áll a közleményben, amelyben arra nem tértek ki, hogy a másik két munkás miért szorul orvosi ellátásra.
Az ügyben a rendőrség foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés vétség gyanúja miatt rendelt el nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.
2025. Július 03. 07:32, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot
A kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot, az új támogatást mindenki igénybe veheti, aki az első saját lakását vagy házát szeretné megvenni -
2025. Július 03. 07:31, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a határ a csillagos ég Magyarország és az Egyesült Államok kapcsolatában
Az elmúlt hónapok során sikerült megteremteni az amerikai-magyar kapcsolatok új aranykorának stabil alapjait, Donald Trump elnök hivatalba lépése óta a barátság felváltotta a kioktatást, a vádaskodást és a megbélyegzést