Hírek
2018. Március 15. 16:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Hajóról a Dunába esett és meghalt egy férfi Szigetmonostornál
Egy hajóról a Dunába esett és meghalt egy férfi csütörtök délelőtt Szigetmonostor térségében - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: egy motorcsónakból esett a Dunába egy matróz, aki elmerült a vízben. A mentéséhez a szentendrei tűzoltók és a fővárosi búvárszolgálat munkatársai érkeztek ki, akik rövid keresés után megtalálták a középkorú férfi holttestét.
A szóvivő hozzátette, hogy a holttest a motorcsónak alá sodródott, ezért daru segítségével megkezdték a hajó kiemelését.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
