Hírek
2021. Augusztus 04. 13:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gyerekekről készült pornográf felvételeket terjesztett

Tizennyolc évesnél fiatalabbakról készült szexuális tartalmú fényképeket és videókat tartott és osztott meg az interneten egy makói férfi, vádat emeltek ellene
- tájékoztatta Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t Szanka Ferenc közölte: a férfit 18. életévét be nem töltött személyekről pornográf felvétel átadásával és hozzáférhetővé tételével, valamint pornográf felvétel tartásával elkövetett gyermekpornográfia bűntettével vádolják.
A férfi 2018 novemberében az egyik közösségi oldal levelezőrendszerén egy ismeretlen felhasználóval megosztott négy videót, amelyen 18 év alattiak végeznek szexuális cselekményeket.
A makói rendőrök 2019 novemberében lefoglalták a vádlott telefonját, amelyen hasonló jellegű fotók voltak. A férfi internetes hozzáférései, közösségi oldalai és alkalmazásai átvizsgálásakor pedig nagy mennyiségben találtak gyermekekről készült pornográf felvételt és videót.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld
Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása
A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.