Hírek
2023. December 01. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Gulyás Gergely: heteken belül tulajdont szerez a reptérben az állam
A források rendelkezésre állnak, így heteken belül tulajdont szerezhet az állam a Budapest Airportban - jelentette ki kérdésre válaszolva Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kormányinfón csütörtökön Budapesten.
A Budapest Airport tulajdonrészének megvásárlását az indokolja, hogy az ország jobb gazdasági helyzetbe kerüljön, mert a reptér "aranytojást tojó tyúk".
A polgárok azt fogják érzékelni, hogy több turista látogat Magyarországra, ami több adóbevételt jelent - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 08:29, vasárnap | Belföld
Forsthoffer Ágnes: új korszakot kezdünk a magyar parlamentáris demokrácia történetében
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
