Hírek
2019. Február 04. 07:20, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Füst miatt Budapesten szakította meg útját egy repülő
Műszaki hiba miatt Budapesten szakította meg az útját az orosz Aeroflot légitársaság Belgrád-Moszkva járata, a fedélzeten füstöt észleltek.
A Flightadar24.com élő radarképe szerint a 2097-es járatot teljesítő Airbus A320-as Szarvas térségében fordult Budapest felé, majd nem sokkal 19 óra előtt rendben leszállt a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
Az MTI úgy tudja, hogy a repülőgép azért szakította meg útját, mert füst volt a fedélzeten. Az MTI megkeresésére a HungaroControl légiforgalmi szolgálat megerősítette az értesülést.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
