Hírek
2018. Április 17. 10:06, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Fiatalkorú lányokat futtatott egy nő Szombathelyen és Székesfehérváron

Bordélyházat tartott fenn, fiatalkorú lányokkal végeztetett prostitúciós tevékenységet egy nő, emiatt gyermekprostitúció kihasználásával és gyermekpornográfiával is vádolja a Szombathelyi Járási és Nyomozóügyészség
- tájékoztatta a Vas Megyei Főügyészség vezetője kedden az MTI-t. Simon József közölte: a nő és társa 2017 májusa és szeptembere között kibérelt előbb egy szombathelyi, majd egy székesfehérvári lakást, ahol tizennyolc évesnél fiatalabb lányokkal végeztetett prostitúciós tevékenységet. A nő pornográf fényképeket készített a lányokról és szexhirdetési oldalakra töltötte fel.
A vád szerint a nő biztosította a lányoknak a prostitúcióhoz használt "eszközöket", társa pedig többször a szexuális szolgáltatást igénybe vevők lakásához vitte őket. A hat sértettnek a bevétel felét, összesen 875 ezer forintot kellett leadnia.
A nyomozóügyészség a vádlottak ellen gyermekprostitúció kihasználásának bűntette, az elsőrendű vádlottal szemben pedig emellett gyermekpornográfia bűntette miatt emelt vádat, és szabadságvesztés kiszabására, valamint a bűncselekménnyel szerzett vagyon elkobzását indítványozta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.