Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2017. December 28. 09:23, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Felhajtva a járdára gázolt halálra egy nőt a fiatal, majd elhajtott

Felhajtva a járdára gázolt halálra egy nőt a fiatal, majd elhajtott

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság azt a férfit, aki december 23-án este halálra gázolt egy gyalogost Salgótarjánban - közölte a Balassagyarmati Törvényszék sajtótitkára csütörtökön az MTI-vel.

Bolyós Gergő hozzátette: a 22 éves ságújfalui férfi a salgótarjáni Füleki úton, a kórház előtt hajtott fel a járdára, ahol elgázolt egy nőt. Ezt követően segítségnyújtás nélkül, a sérültet sorsára hagyva távozott a helyszínről. A nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a kórházban életét vesztette.

A gázolót a rendőrök a baleset után két órával fogták el.

A Balassagyarmati Járásbíróság döntése nem jogerős.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld

31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények

Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények

2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld

Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak

Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.

2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük