Hírek
2020. Február 05. 09:26, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Eltűnés miatt keresi a fehérvári rendőrség a 17 éves Németh Anitát
A székesfehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010-157/40/2020. körözési számon eljárást folytat Németh Anita székesfehérvári lakos eltűnése ügyében.
A 17 éves lány 2020. január 28-án székesfehérvári otthonából ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról. A felkutatására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre.

A fiatal hozzávetőleg 155 centiméter magas, vékony testalkatú, barna hajú, barna szemű – tájékoztat honlapján a rendőrség.
Eltűnésekor fekete pólót, lila pulóvert, farmernadrágot és terepmintás kabátot viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a fotón látható Németh Anitát felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
