Városlista
2026. június 22, hétfő - Paulina

Hírek

2022. Április 06. 10:05, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Ellopta egy ukrajnai menekült kutyáját

Ellopta egy ukrajnai menekült kutyáját

A zuglói rendőrök őrizetbe vették azt a férfit, aki március elején elvitte egy menekült kutyáját.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIV. Kerületi Rendőrkapitánysága nyomozást indított ismeretlen tettes ellen, aki a rendelkezésre álló adatok szerint 2022. március 4-én 22 óra körül a zuglói vasútállomás peronjáról elvitte egy Ukrajnából menekülő férfi őrizetlenül hagyott táskáit és kutyáját - közölte a rendőrség.

Időközben a kutyát, Keshát valaki visszavásárolta és visszaadta gazdájának. A feltételezett elkövetőről a rendőrség felhívást tett közzé; sikerült is azonosítani a férfit, akivel szemben körözést adtak ki.

V. Milánt a rendőrök 2022. április 5-én 10 óra 15 perckor a XV. kerületben elfogták, majd a zuglói nyomozók lopás bűntett gyanúja miatt hallgatták ki, mely során beismerő vallomást tett. Kiderült, hogy a 19 éves férfi más vagyon elleni bűncselekményekkel is összefügésbe hozható. A táskákat a nyomozók még keresik; V. Milán őrizetbe vételét kezdeményezték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!

Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek

2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld

Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma

Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.