Hírek
2018. Április 10. 15:48, kedd |
Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu
Elektromos tűz egy fehérvári irodaházban - nem volt sérülés
Elektromos kapcsoló gyulladt ki egy fehérvári irodaházban, hétfőn este az Amerikai fasoron lévő épületből sűrű füst szivárgott.
Az irodát azonnal elhagyta az épületben lévő tizenkét dolgozó, személyi sérülés nem történt.
A tűzoltók légzőkészülékben mentek be az irodaházba, amelynek mindkét szintjén sűrű fehér füst volt. Az önkéntes tűzoltók minden helyiséget ellenőriztek az esetlegesen bent rekedt emberek felkutatása érdekében, további dolgozókat nem találtak az épületben.
A székesfehérvári hivatásos tűzoltók a földszinti szerverszobában azonosították a tűz forrását, ahol egy elektromos kapcsoló gyulladt ki. A füst az álmennyezeten és az elektromos csőhálózaton keresztül szivárgott az emeletre. Az épületet átszellőztették, személyi sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
