Hírek
2016. Május 10. 10:42, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Egy hónap alatt több mint ezer telefonhívással zaklatta volt élettársát egy férfi
Vádemelést javasoltak egy férfi ellen, aki kevesebb mint egy hónap alatt 1122 telefonhívással zaklatta volt élettársát tavaly nyáron - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon kedden.
Azt írták, hogy zaklatás bűntettének megalapozott gyanúja miatt nyomozott egy 28 éves román állampolgárral szemben a BRFK XXII. kerületi Rendőrkapitánysága.
A férfi - aki a hívások mellett szöveges üzeneteket is küldött korábbi partnerének - tevékenységével önkényesen beavatkozott a sértett mindennapi életvitelébe - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
