Városlista
2025. december 21, vasárnap - Tamás

Hírek

2018. Január 28. 11:56, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Dunába ugorva mentett ki egy nőt

Dunába ugorva mentett ki egy nőt

Dunából mentette ki egy nőt a rendőrt Budapesten szombaton.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság szolgálatirányító parancsnoka, Csík Zoltán törzszászlós január 27-én 13 óra 45 perckor szolgálata közben a kocsijából észrevette a Budapest V., Id. Antall József rakparton, hogy a hajókikötő ponton közelében egy hátán fekvő nő sodródik a Dunán.
Csík Zoltán törzszászlós a partról próbált segíteni, majd a Dunában 6-8 métert úszott és kimentette a vízből a bajba jutott nőt, akit a helyszíni ellátását követően a mentőszolgálat munkatársai kórházba vittek további kivizsgálás céljából.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság vezetője, Bucsek Gábor vezérőrnagy Csík Zoltán törzszászlóst a helyszínen jutalomban részesítette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld

Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben

Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.

2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.