Hírek
2019. Január 17. 10:08, csütörtök |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Csőtörés miatt lezárás lesz csütörtöktől a Palotai - Mészöly Géza utca csomópontban

Január 17-én, csütörtökön reggel 8 órától előreláthatólag január 24-ig csőtörés utáni hibaelhárítás miatt az Új Csóri út irányából érkezők nem tudnak majd balra kanyarodni
a Palotai útról a Mészöly Géza utca irányába.
A forgalomkorlátozás idején a Palotai út - Mészöly Géza utca csomópontban az Új Csóri út irányából érkezők csak egyenesen és jobbra, a Kelemen Béla utca irányába tudnak továbbhaladni.
A közlekedők türelmét kérik, egyúttal felhívják a figyelmet a Waze alkalmazásra, amely aktuális információkkal segít az útvonal-választásban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 21:48, péntek | Helyi
Áram nélkül maradt pénteken délelőtt Csehország jelentős része
Áram nélkül maradt péntek délelőtt és kora délután Csehország jelentős része - közölte az országos villamos hálózatot felügyelő vállalat (CEPS).
2025. Július 04. 20:15, péntek | Külföld
Illegális bevándorlás - Donald Trump: a mezőgazdaságban dolgozó migránsokkal kivételt lehet tenni a kitoloncolások alól
Donald Trump kivételt helyezett kilátásba a mezőgazdasági vállalkozásoknál dolgozó migránsok esetében a kitoloncolások alól - az elnök ezt a szándékát Ohio államban tartott ünnepi beszédében jelezte.
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 10:57, péntek | Külföld
\"Teljes lezárásra\" tettek felhívást a szerbiai egyetemisták
A szerbiai városok teljes lezárására szólították az embereket a hónapok óta tiltakozó szerbiai egyetemisták, akik pénteken egyebek mellett Belgrád, Újvidék és Nis blokádját tervezik.