Hírek
2018. December 01. 09:18, szombat |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Bravúr a javából: mínusz háromról állt fel, és nyert a Volán!

Későn ébredt a Fehérvár AV19 Bolzanóban: a Rókák már három góllal is vezettek, a Volán azonban nem adta fel, és kevesebb mint másfél perccel a vége előtt Hári János egyenlített,
a ráadás elején pedig Stipsicz a győztes gólt is belőtte.
Az élmezőnyhöz tartozó Bolzano otthonában lépett pályára péntek este a Fehérvár AV19, melyre így előzetesen egyáltalán nem várt könnyű mérkőzés. Az észak-olasz gárda már az első harmadban kétgólos előnyre tett szert: a második perc legelején Findlay, a tizenharmadikban Blunden talált be. A második játékrész pedig ugyanúgy indult, mint az első: a második perc elején háromra nőtt a hazai előny, Petan lőtt gól. A Volán azonban nem rogyott össze, a harmincnegyedik percben Hári szépített. Kevesebb mint öt perccel a harmadik harmad vége előtt pedig Erdély csökkentette egyre a fehérvári hátrányt, míg az ötvenkilencedik percben ismét Hári János lőtt gólt, jöhetett a hosszabbítás! A lélektani előny pedig a fehérváriaknál volt, ezzel éltek is: ötvenegy másodperccel a kezdés után Stipsicz Bence találata egy plusz pontot ért a Fehérvárnak. A Volán nyolcadik az EBEL tabelláján.
Bolzano – Fehérvár AV19 3-4 (2-0, 1-1, 0-2, 0-1) – hosszabbítás után.
Gólszerzők: Findlay, Blunden, Petan, illetve Hári (2), Erdély, Stipsicz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 07:36, csütörtök | Sport
Csányi Sándor: Amerikából, Ausztráliából és Argentínából is érkezhet játékos a magyar válogatottba
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a közeljövőben az Egyesült Államokból, Ausztráliából vagy Argentínából is érkezhetnek játékosok a magyar válogatottakba.
2025. Július 02. 07:53, szerda | Sport
Premier League - Kerkez Milos elköszönt a Bournemouth-tól
A labdarúgó Premier League-ben címvédő Liverpoolhoz igazolt Kerkez Milos közösségi média oldalán elköszönt a Bournemouth csapatától.
2025. Június 30. 07:38, hétfő | Sport
Osztrák Nagydíj - Norris győzelmével csökkentette a hátrányát összetettben
Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat vasárnap Spielbergben, így összetettben csökkentette hátrányát csapattársával, az ezúttal másodikként célba érő ausztrál Oscar Piastrival szemben.
2025. Június 24. 10:48, kedd | Sport
Törött újjal is a dobogón a Mitropa Ralin!
Juhász Csabi Velezdi Eszterrel és egy Mitsubishi EVO IX.-el vágott neki a számukra kalandos 58. Mecsek Rallynak.