Hírek
2016. Május 27. 07:44, péntek |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Balázs Attila
Birkanyájat gázolt az IC Nyírteleknél
Birkanyájat gázolt a Budapest-Keleti pályaudvarról Nyíregyházára tartó InterCity a megyeszékhely határától nem messze - közölte a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kavalecz Imre tájékoztatása szerint a mozdony megsérült, ezért egy másiknak kell a vonatot továbbítania Nyíregyházára.
A gázoló Tulipán IC csak a helyszínelés után haladhat tovább, az egyvágányú pályán Nyírtelek és Északi kitérő állomás között vonatpótló buszok közlekednek.
A Tulipán InterCity kör IC vonat, ezért Nyíregyházáról egy másik vonatszerelvényt biztosít a MÁV-START a Debrecen-Szolnokon át Budapest-Nyugati pályaudvarra utazóknak.
A MÁV vonatinformációs térképe szerint a gázoló vonat este 8 órakor 90 perces késéssel vesztegelt, de egyéb szerelvényt még nem érintett a pályazár.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
