Hírek
2013. Augusztus 01. 08:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetek miatt több kilométeres a torlódás az M0 M5-ös felé vezető oldalán
Két baleset is történt az M0-s autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán, pár kilométerre egymástól csütörtök reggel, egyre nagyobb a torlódás - közölte az Útinform és a rendőrség az MTI-vel.
Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta, hogy kora reggel az M0-s 23-as kilométerénél két autó ütközött, de a karambol miatti sávlezárást azóta feloldották.
Nem sokkal később ugyanezen az oldalon, a 26-os kilométernél négy autó szaladt egymásba. A külső sávot lezárták, emiatt egyre nagyobb a torlódás: a 6-7 kilométeres kocsisor vége a szigetszentmiklósi csomópont közelében araszol - tette hozzá az ügyeletes.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint a balesetekben csak anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 22. 10:07, hétfő | Belföld
A hét elején még párás, ködös idő várható, de karácsonykor eső érkezik
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
