Hírek
2014. Január 08. 12:51, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt lezárták az M6-ost Paksnál
Baleset miatt lezárták az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalát Paksnál, a forgalmat a 6-os főútra terelik - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Huszti Gábor elmondta: a pálya Paks-déli lehajtójának közelében egy személygépkocsi szalagkorlátnak ütközött, az autó darabjai átrepültek a bal oldali, Budapest felé haladó sávokba. A roncsdarabokra két személygépkocsi is ráhajtott.
Az érintett, főváros felé tartó szakaszon a helyszínelés ideje alatt a leálló sávban haladhat a forgalom.
A balesetben senki nem sérült meg, az útlezárás várhatóan délután egy órakor szűnik meg - mondta a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
