Hírek
2019. Szeptember 30. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Áramütés veszélye miatt kávéfőzőt hív vissza az egyik áruházlánc
Áramütés veszélye miatt visszahívja Silvercrest Eszpresszó kávéfőző SEMS 1100 A1 termékét a Lidl áruházlánc; a termék alján az IAN 313486 nemzetközi cikkszám látható.
A cég honlapján olvasható közlemény szerint a Kompernass Handelsgesellschaft mbH elővigyázatosságból hívja vissza ezt a termékét, ugyanis gyártási hiba miatt egyes termékeknél nem zárható ki az áramütés veszélye. A cég arra kéri a vásárlókat, hogy ne használják tovább a kávéfőzőt.
A kifogásolható kávéfőző a Lidl Magyarország üzleteiben 2019. június 17. és 2019. július 31. között volt kapható.
Az üzletlánc arra kéri vásárlóit, ne használják a terméket, azt bármelyik üzletbe visszavihetik. A vételárat - a vásárlást igazoló nyugta nélkül is - visszatérítik.
A termékvisszahívás kizárólag a Silvercrest Eszpresszó kávéfőző SEMS 1100 A1 (IAN 313486) terméket érinti, a "Silvercrest" márka további termékeire, illetve a Lidl más termékeire a visszahívás nem vonatkozik - közölte a Lidl.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
