Városlista
2025. december 21, vasárnap - Tamás

Hírek

2017. Június 15. 08:36, csütörtök | Helyi sport
Forrás: szekesfehervar.hu

A Marxim pizzéria megvédte amatőr városi tekebajnoki címét

A Marxim pizzéria megvédte amatőr városi tekebajnoki címét

Tizenegy csapat versengett a fehérvári Amatőr Városi Teke Bajnokságban, amelynek idén is a Köfém tekepálya adott otthont.

Az első helyet végül - bajnoki címét megvédve - a Marxim Pizzéria csapata szerezte meg, a Hajtó család és a Sportkedvelők csapatai előtt. Az évad legjobb játékosa a hölgyeknél Kapitány Ildikó, míg az uraknál Török Ernő lett.

A tömegsport és a szabadidősport nagyon fontos Székesfehérvárnak, ezért öröm, hogy ilyen sok csapat, ennyi lelkes tekézője vállalja évről-évre, hogy ebben a bajnokságban részt vesz. Az eddigiekben a város a pályabérleti díj biztosításával támogatta a bajnokság megrendezését és ezt a továbbiakban is megteszi.” - mondta el Mészáros Attila alpolgármester a hétfőn este rendezett évadzáró és díjkiosztó alkalmával, majd egy kupa átadásával megköszönte Kaszás Ottó főszervezőnek a mostani és az elmúlt évek munkáját.

Székesfehérvár Önkormányzata beillesztette a tekét a nyitott tornatermek programjába, így szeptembertől, péntekenként, 17 és 20 óra között lehetősége lesz a fehérváriaknak díjmentesen tekézni” – tette még hozzá Magony Tamás a Civil, Ifjúsági és Sportiroda munkatársa.

Címkék: köfém, tömegsport, teke

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen

2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld

Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben

Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.

2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti