Hírek
2018. Április 03. 05:00, kedd |
Külföld
Forrás: mti
A Fehér Ház megerősítette, hogy Donald Trump találkozóra hívta az orosz elnököt

A Fehér Ház szóvivője megerősítette hétfőn, hogy Donald Trump elnök nemrég találkozóra hívta Vlagyimir Putyin orosz elnököt.
Sarah Huckabee Sanders szóvivő amerikai újságíróknak elmondta, hogy az elnök egy Vlagyimir Putyinnal folytatott telefonbeszélgetés során hívta őt meg kétoldalú találkozóra.
Az esetleges találkozó időpontjáról és helyszínéről a szóvivő nem adott tájékoztatást.
Vlagyimir Putyin külpolitikai tanácsadója hétfőn Moszkvában azt mondta: az amerikai és az orosz elnök még az orosz diplomaták amerikai kiutasítása előtt, március 20-án beszélt egymással. Jurij Usakov kifejtette azt is, hogy reméli, Washington nem tagadja majd meg a csúcstalálkozóra vonatkozó elnöki javaslatot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 10:57, péntek | Külföld
\"Teljes lezárásra\" tettek felhívást a szerbiai egyetemisták
A szerbiai városok teljes lezárására szólították az embereket a hónapok óta tiltakozó szerbiai egyetemisták, akik pénteken egyebek mellett Belgrád, Újvidék és Nis blokádját tervezik.
2025. Július 02. 07:46, szerda | Külföld
Donald Trump: Izrael elfogadta a hatvan napos gázai tűzszünet feltételeit
Izrael elfogadta a hatvan napos gázai tűzszünet véglegesítéséhez szükséges feltételeket - közölte Donald Trump amerikai elnök kedden.
2025. Július 01. 07:41, kedd | Külföld
Parajd - Legalább tíz napot késnek a Korond-patak elterelési munkálatai
2025. Június 27. 07:20, péntek | Külföld
27-ből 26 tagállam támogatja Ukrajna uniós tagságát
Huszonhat európai uniós tagország állam-, illetve kormányfője szerint az Európai Bizottságnak fel kellene gyorsítania Ukrajna uniós csatlakozási folyamatát