Városlista
2026. február 5, csütörtök - Ágota

Hírek

2018. Február 28. 15:32, szerda | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

A bajnoki címvédő Honvéd otthonába látogat a Videoton szombaton

A bajnoki címvédő Honvéd otthonába látogat a Videoton szombaton

A Honvéd elleni találkozó március 3-án, szombaton 19.30 órakor lesz a kispesti Bozsik Stadionban.

A találkozóra a Videoton FC külön szurkolói buszt nem indít, azon drukkereinek, akik csoportosan szeretnének utazni a mérkőzésre, javasolják, hogy csatlakozzanak a Red-Blue Devils szurkolói csoporthoz, akik a 16:48-as, Székesfehérvárról induló vonattal utaznak Budapestre.

A mérkőzésre a szurkolók elővételben a Piac tér 4. szám alatt található VidiShopban (munkanapokon: 10-17:30 óráig, ebédszünet 13:00-13:30), illetve online a www.meccsjegy.mlsz.hu felületén vásárolhatnak belépőt. Az ülő vendégjegyek egységesen 2000, az állók egységesen 1300 forintba kerülnek. Mérkőzésnapon a Bozsik Stadion két darab vendégpénztáránál 16:30-tól is lehet majd jegyet vásárolni. Szurkolói kártyára csak online vásárlás esetén van szükség.

szekesfehervar.hu

Címkék: labdarúgás, vidi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport

Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában

Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.

2026. Február 04. 07:32, szerda | Sport

Női vízilabda Eb - A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott az aranyéremért játszhat csütörtökön a funchali Európa-bajnokságon, miután a keddi elődöntőben ötméteresekkel 12-11-re legyőzte görög csapatot.

2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót

A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.

2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport

Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.